Video seminář

Zde najdete jednotlivé záznamy semináře seřazené podle dnů a témat :           

 
Jakékoliv šíření audio, nebo videozáznamů bez povolení není dovoleno - ostatně, kdo by si chtěl po pracném čištění přidělávat další karmu ;-).
 
 
 
 
 
 
 

 

Způsob platby - Dar za dar

Vzhledem k náročnosti přípravy záznamů, jejich zpracování, nákladům na tyto stránky a jejich údržbu jsme spolu s Evou Puklovou zvolili novou formu vyrovnání . Oslovila mne filozofie ekonomiky „DARU za DAR“. 

Proto, aby byla tato přednáška přístupná pro všechny stejným způsobem jsme se domluvili, že pro registraci a stažení návodů a audio souborů bude požadována jen minimální registarační poplatek  500,- Kč. Běžná cena semináře za seminář je 5.600,- Kč. Poplatek tedy pokryje jen nutné administrační náklady. Pak bude na ohodnocení každého z Vás kolik mu seminář přinesl a jak si ho cení. Tedy, jakou částu poskytně jako dar. Nikomu nebudeme rušit přístup, ať přispěje jednou kounou, nebo přispěje částkou větší, než je běžná cena semináře. Nebudeme ani vytvářet žádné VIP přístupy. Toto je nový způsob finančního vyrovnání. Je  na každém z Vás, aby sám podle svého „pocitu“ a vlastních možností určil, kolik mu seminář přinesl a kolik by tedy mněl v rámci výměny energie DARU (informací) za DAR ( peníze) vrátil zpět. Pro každého člověka to je zcela individuální. Jak již víte energie má různou podobu a peníze jsou jednou z nich. Hlavní rozdíl je, v tom, že Vás nikdo nenutí platit dopředu, za něco o čem nevíte jestli je pro Vás přínosem, nebo ne. Proto pokud nám pošlete dar, bude to s radostí a s láskou, což v energii, která se bude vracet bude také zaznamenáno. Se stejnou radostí a láskou vytváříme záznamy na tento web a věřím, že to je v předávaných informacích cítit. Tomu, kdo takto dokáže vyměňovat energii se podle zákonu zachování energie hojnost vrací zpět. Tím se uzavírá ekonomický koloběh radosti a lásky a peněz ( to při platbě běžně ještě nezažíváme a tak věřím, že to bude i nový popud takto fungovat i v běžném životě ).

Bohdan a Eva

Kdo je online?

Kontakt

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode