Přístup na seminář a platba manipulačního poplatku

Pro přístup (získání hesla) k vodeosemináři a celému obsahu stránek, již není potřeba žádného poplatku. Přístup na všechny stránky i záznamy seminářů a jiných setkání jsou zcela zdarma. V případě, že by jste chtěli podpořit tyto s tránky a přispět na provoz webu, který samozřejmně něco stojí, můžete tak udělat zasláním daru (Vámi zvolené částky) na účet zobrazený níže. Předem za to moc děkuji :-). Peníze budou použity na úpravu stránek a jejich provoz.

 

Bankovního účet pro platbu:

Banka - ČSOB Mladá Boleslav 

částka : minimálně 500,-Kč 

č.ú. : 193728339/0300

Variabilní symbol: 1

Zpráva pro příjemce: jméno , příjmení a email použitý při registraci -  pro identifikaci platby

 

Pro zahraniční platby :

BIC (SWIFT): CEKOCZPP
IBAN: CZ46 0300 0000 0001 9372 8339

Ochrana osobních dat

Ještě musíme učinit zákonu zadost. Jak jistě víte, od 25. května 2018 vstupuje v platnost i v ČR nařízení EU o ochraně dat, tzv. GDPR. Dle tohoto nařízení jsem povinen vás požádat o písemné sdělení souhlasu zasílání těchto mailů a uchovávání vašich osobních dat, což v tomto případě znamená e-mailová adresa a vaše jméno a přístupové heslo. Současně vás chci informovat, že kromě mne nemá k databázi adres a jmen odběratelů přístup žádná jiná osoba. Proto, aby další zasílání nebylo v rozporu se zákonem, což je silně penalizováno,  prosím o zaslání následujícího textu:

Souhlasím s dalším zasíláním informativních mailů, jakož i se zařazením mojí e-mailové adresy a jména v databázi .

Tento výše uvedený text, prosím, zkopírujte a vložte do těla e-mailu, který mi prosím zašlete na adresu :

 cesta-lasky@centrum.cz 

                                                                                                                                                    

Způsob platby semináře - "dar za dar"

 

S ohledem k náročnosti přípravy záznamů, jejich zpracování, nákladům na tyto stránky a jejich údržbu jsem zvolil formu vyrovnání a filozofie ekonomiky „DARU za DAR“. 

Toto je nový způsob finančního vyrovnání. Je  na každém z Vás, aby sám podle svého „pocitu“ a vlastních možností určil, kolik  by tedy mněl v rámci výměny energie DARU (informací) za DAR (peníze) vrátil zpět. Pro každého člověka to je zcela individuální. Jak již víte energie má různou podobu a peníze jsou jednou z nich. Hlavní rozdíl je, v tom, že Vás nikdo nenutí platit . Proto pokud nám pošlete dar, bude to s radostí a s láskou, což v energii, která se vrátí, bude také zaznamenáno. Se stejnou radostí a láskou vytvářím záznamy na tento web a věřím, že to je v předávaných informacích cítit. Tomu, kdo takto dokáže vyměňovat energii se podle zákonu zachování energie hojnost vrátí zpět. Tím se uzavírá ekonomický koloběh radosti a lásky a peněz (to při platbě běžně ještě nezažíváme a tak věřím, že to bude i nový popud takto fungovat i v běžném životě).

Bohdan

 

Anketa

Líbí se Vám způsob platby "dar za dar"?

Ano  (284) 43%
ne  (382) 57%

Celkový počet hlasů: 666

Kontakt

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode