Přístup na seminář a platba manipulačního poplatku

Pro přístup (získání hesla) k vodeosemináři - uzamčenému obsahu webových stránek je potřeba zaplatit manipulační poplatek 500,-Kč a vyplnit registrační údaje - viz formulář níže. Poté co budou peníze převedeny na účet, Vám přijde email s přístupovým heslem. Pokud budete potřebovat vystavit potvrzení o platbě vyžádejte si ho ve formuláři - pro zjednodušení administrativy nebude automaticky zasíláno. Pro identifikaci platby je nutné uvést Jméno, příjmení a email použitý při registraci - děkuji za pochopení.

 

Bankovního účet pro platbu:

Banka - ČSOB Mladá Boleslav 

částka : minimálně 500,-Kč 

č.ú. : 193728339/0300

Variabilní symbol: 1

Zpráva pro příjemce: jméno , příjmení a email použitý při registraci -  pro identifikaci platby

 

Pro zahraniční platby :

BIC (SWIFT): CEKOCZPP
IBAN: CZ46 0300 0000 0001 9372 8339

Ochrana osobních dat

Ještě musíme učinit zákonu zadost. Jak jistě víte, od 25. května 2018 vstupuje v platnost i v ČR nařízení EU o ochraně dat, tzv. GDPR. Dle tohoto nařízení jsem povinen vás požádat o písemné sdělení souhlasu zasílání těchto mailů a uchovávání vašich osobních dat, což v tomto případě znamená e-mailová adresa a vaše jméno a přístupové heslo. Současně vás chci informovat, že kromě mne nemá k databázi adres a jmen odběratelů přístup žádná jiná osoba. Proto, aby další zasílání nebylo v rozporu se zákonem, což je silně penalizováno,  prosím o zaslání následujícího textu:

Souhlasím s dalším zasíláním informativních mailů, jakož i se zařazením mojí e-mailové adresy a jména v databázi .

Tento výše uvedený text, prosím, zkopírujte a vložte do těla e-mailu, který mi prosím zašlete na adresu :

 cesta-lasky@centrum.cz 

                                                                                                                                                    

Pozor ! - heslo pro přístup na stránky musí obsahovat minimálně 6 znaků !

Registrace videosemináře

Pro přístup k videosemináři je nutné vyplnit registraci. Povinné údaje jsou: jméno, příjmení, heslo a email. Registrační údaje budou poslány na uvedenou emailovou adresu. Poskytnuté informace nebudou sdělovány třetím stranám.

Způsob platby semináře - "dar za dar"

 

S ohledem k náročnosti přípravy záznamů, jejich zpracování, nákladům na tyto stránky a jejich údržbu jsme spolu s Evou Puklovou zvolili novou formu vyrovnání. Oslovila nás filozofie ekonomiky „DARU za DAR“. 

Proto, aby byla tato přednáška přístupná pro všechny stejným způsobem jsme se domluvili, že pro registraci a stažení návodů a audio souborů bude požadována jen minimální registrační poplatek  500,- Kč. Běžná cena semináře za seminář je 5.600,- Kč. Poplatek tedy pokryje jen nutné administrační náklady. Pak je na ohodnocení každého z Vás kolik mu seminář přinesl a jak si ho cení. Tedy, jakou částku poskytne jako dar. Nikomu nebudeme rušit přístup, ať přispěje jednou korunou, nebo přispěje částkou větší, než je běžná cena semináře. Nebudeme ani vytvářet žádné VIP přístupy. Toto je nový způsob finančního vyrovnání. Je  na každém z Vás, aby sám podle svého „pocitu“ a vlastních možností určil, kolik mu seminář přinesl a kolik by tedy mněl v rámci výměny energie DARU (informací) za DAR (peníze) vrátil zpět. Pro každého člověka to je zcela individuální. Jak již víte energie má různou podobu a peníze jsou jednou z nich. Hlavní rozdíl je, v tom, že Vás nikdo nenutí platit dopředu, za něco o čem nevíte, jestli je pro Vás přínosem, nebo ne. Proto pokud nám pošlete dar, bude to s radostí a s láskou, což v energii, která se vrátí, bude také zaznamenáno. Se stejnou radostí a láskou vytváříme záznamy na tento web a věříme, že to je v předávaných informacích cítit. Tomu, kdo takto dokáže vyměňovat energii se podle zákonu zachování energie hojnost vrátí zpět. Tím se uzavírá ekonomický koloběh radosti a lásky a peněz (to při platbě běžně ještě nezažíváme a tak věřím, že to bude i nový popud takto fungovat i v běžném životě).

Bohdan a Eva

 

Anketa

Líbí se Vám způsob platby "dar za dar"?

Ano  (201) 59%
ne  (138) 41%

Celkový počet hlasů: 339

Kontakt

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode